Advertorial

Pendik Şeyma Şirin Anaokulu

1999 yılında aile eğitim programları ile başlayan hizmet yürüyüşümüz, 2000 yılının başı itibariyle geleceğimizin aydınları çocuklarımızı da kapsayan, aile, çocuk, okul merkezli bir anlayışla Pendik Şeyma Şirin Şirin Anaokulu ismiyle okul öncesi eğitim kurumuna dönüşmüştür.

seymasirinanaokulu-logoBizler okul öncesi eğitim kurumu olarak çocuklarımıza değişen ve gelişen dünyada çok iyi bir okul öncesi eğitimi vermek ve bunu yaparken çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesine özen göstermek, en birinci hedeflerimizdendir.

350 m2 kapalı, 250 m2 açık alanda kurulu olan 3 katlı binamız; oyun salonları, derslikler, yeterli sayıda lavabolar, yemekhane ve oyun parkı ile çocuklarımızın bütün ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Aile sıcaklığı ve güvenirliği içinde, okul öncesi eğitim kurumu bilinç ve ciddiyeti ile sağlıklı, mutlu ve erdemli nesiller yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Okulumuz; 3 ile 6 yaş arası çocuklarımıza hizmet vermektedir. Kurumumuz, kurulduğu günden bugüne yüzlerce çocuğumuzu toplumsal ve sosyal hayata hazırlamış, saygın ve köklü kuruluşlardan biridir.

(0216) 491 58 44
bilgi@seymasirinanaokulu.com.trYorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI