Advertorial

Maltepe Özel BOSCH Servis Noktası

İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yerini alan Maltepe, yoğun nüfusu ile zaman zaman bizleri zorluyor ancak Özel Bosch Servis Maltepe ekibi olarak 10 yıldır bu yoğunluğa alışmış durumdayız ve en iyi şekilde yanıt vermeye de devam ediyoruz.

bosch-servisMaltepe’de ikamet ediyor ve sizler de Bosch marka ürün sahibi iseniz servis hizmetleri için kaliteye ulaşabilir ve bu kaliteden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bosch gibi üst düzey bir marka için hizmet veren kalabalık bir personel kadrosuna sahibiz ve bu kadro her geçen gün biraz daha büyüyor. Teknik ekibimin eğitim çalışmaları da devam ediyor ve bu çalışmalar ile birlikte daha deneyimli ve daha donanımlı isimler ile yolumuza devam ediyoruz.

Ekibimizi ve firmamızı daha yakından tanımak ister misiniz? Bunun için tercih edebileceğiniz çok sayıda adres ve mecra karşınıza çıkıyor. İlk olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz ancak buna ayıracak zamanınız yoksa eğer sizler de iletişim numaralarımız aracılığı ile çağrı merkezi çalışanlarına ulaşabilirsiniz. Telefon başında beklemek istemiyorum diyorsanız http://www.boschservis.net web sitemizi kullanabilir ve saniyeler içerisinde bu mecra üzerinden bilgi alabilir ve taleplerinizi de yine bu mecra aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz. Her geçen gün iletişim kanallarımızın sayısını arttırıyor ve bu kanallar aracılığı ile insanlara alternatifler sunuyoruz.

Size değer veren bir firmayız ve bu değeri uygulama kısmında da ortaya koyuyoruz. Talepleriniz ve eleştirileriniz bizim için önemli ve bu eleştirilere yanıt verdiğimiz ölçüde daha iyi yerlere geleceğimizi de biliyoruz. Bosch marka ürünleriniz güvencemiz altında ve bu ürünler hakkında bilgi almak için de yine firmamızı tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz.Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI