Advertorial

Karşıyaka Siemens Servis 7/24 Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Elektronik devi Siemens ürünleri çok sayıda insan tarafından evlerinde, ofislerinde, yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Yılların değişmeyen kalitesi Siemens’in elektronik pazarındaki katkısı çok büyüktür. Elektronik ürünler pazarında Siemens, buzdolabı ve derin dondurucular, kurutma makineleri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, fırınlar, ocaklar, davlumbazlar, ekmek kızartma makineleri, su ısıtıcaları, çay ve tost makineleri, kahve makineleri, ütüler ve kişisel bakım ürünleri ile karşımıza çıkmaktadır. Siemens servis konusunda Karşıyaka’nın değişmeyen tek adresi olan Özel Siemens Servis Karşıyaka tüm Siemens ürünleriniz için özel teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

siemens-servis-izmirSiemens konforunu ve kalitesini yakalamış olan özel servisimiz, donanımlı uzman kadrosu ile Siemens’tan olan bütün ürünleriniz için parça değişimleri, periyodik bakımlar, montaj, tamir, onarım gibi işlemlerde faaliyet göstermektedir. Firma olarak benimsemiş olduğumuz müşteri hizmeti anlayışımız ile kısa zaman içinde rakiplerimizden sıyrılarak Siemens kullanıcılarının gözdesi olmayı başardık. Bu başarımıza uygun olarak hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştiriyor, teknolojiyi yakından takip ederek servis sürelerini kısaltıyor ve Siemens kullanıcılarını teknik servis mağduru olmaktan kurtarıyoruz. Bu bağlamda aynı gün servis hizmetimiz Siemens kullanıcıları tarafından yüksek oranda beğeni toplamış durumdadır. Aynı gün servisin kolaylığı sayesinde teknik süreç sorun olmaktan çıkmaktadır. Servisimiz 1 yıl garantilidir. Uzman kadromuz Siemens ürünleriniz üzerinde yapılacak tüm parça değişim, yenileme gibi işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızn iyiliğini düşünür ve bütünlüğünü bozmadan ilk günkü kadar sağlam bir elektronik cihaz ortaya çıkarırlar.

Hızlı servis imkanımız ile Özel Siemens Servis Karşıyaka, Siemens kullanıcılarının yanındadır. Çağrı merkezimizin 7/24 aktif olması da hizmet kalitemiz ile uyumlu olarak size daima yardımcı olmak için bize her zaman ulaşabileceğiniz anlamına gelmektedir.Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI