Advertorial

İstanbul Özel Kombi Bakım Onarım Servis Merkezi

Geçmişten günümüze kadar edindiğimiz bilgi, tecrübe ve güven ile beraber yıllardır kombi sektöründe en iyi servisler arasında yer almaktayız. Özel Kombi Servis olarak en temel amacımız kombi bakımı, sistemleri ve onarımlarını en kısa sure içinde güvenilir ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca onarım süreleri oldukça kısa sürer ve kullanılan malzemeler garantili malzemelerdir.

kombi-servisKış aylarının gelmesiyle beraber, kombiler kapanmış petekler soğumuş ve bakım zamanları gelmiş bulunmaktadır. Kışın daha rahat daha ekonomik ısınmak için kombilerin bakımlarını yaz aylarında yaptırmak daha ekonomik ve daha güvenilirdir. Fakat Bakım ve Onarım işlemlerini yaparken oldukça dikkatli ve tecrübeli, alanında uzman çalışanların yapması gerekir. Çünkü gaz ile çalışan bir sistem olduğu için, can kaybına kadar gidebilecek büyük hasarlara yol açabilir. Özel Kombi Servis kapsamında çalışan elemanlar, uzman, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanları ile güvenilir bir şekilde kombi bakımınızı yapıyor ve sizin daha ekonomik kış geçirmenizi sağlıyor.

Tüm marka kombilerin ısıtma sisteminin bakım ve onarımını da servisimiz tarafından yaptırabilirsiniz. Üstelik tamir ücretlerimiz oldukça makul fiyatlardır. Ayrıca evlere servisimiz mevcuttur. Kombinizi ya da diğer ürünümüzü evde tamir edemeyecek kadar büyük bir hasarda ise servisimiz ile alıyor, tamir ediyor, kısa sürede size geri teslim ediyoruz. Firmamız haftada 7 gün 24 saat açıktır size bir telefon kadar uzaklıktadır. Hedefimiz, kaliteli malzemelerle onarımı yapılan eşyalarınızın size eskisinden daha sağlam şekilde teslim edilmesidir. Kombi Servis ile siz de güvenilir ve kaliteli şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak servis çağırmak için Kombiservisistanbul.org web adresimize göz atabilir ya da iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde mevcut olan servis talep formunu da doldurabilirsiniz.Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI