Teknoloji

Şarjı Bir Ay Giden Akıllı Saat

Teknolojinin kalbinin attığı ve bizlerin de yakından takip ettiği CES 2015’te akıllı saatleri ile adını yavaş yavaş duyurmakta olan Polar, yeni modeli A300’ü duyurdu. Şirketin M400 modelinin benzeri olan A300 bir hayli yetenekli, üstelik şarjı tam bir ay gidiyor.

CES 2015’te görücüye çıkacak olan akıllı saat, adım sayar özelliği, atılan kalori ve katedilen mesafenin gösterilmesi gibi yeteneklerinin yanı sıra uyku kalitesine dair bilgi de sunabiliyor. Bluetooth üzerinden iOS ve Android’li cihazlarla eşleşen cihaz, Polar Flow adlı uygulama sayesinde senkronize oluyor.

Su geçirmez özelliği sayesinde duşta ya da yüzerken kullanılabiliyor. Alarm ve titreşim özelliği de bulunan bu aygıtın GPS özelliği ise maalesef yok.

Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renklerle Şubat ayı itibarıyla satışına başlanacak akıllı saatin fiyatı ise 140 dolar olarak açıklandı. Ayrıca değiştirilebilir saat kayışları da 25 dolardan satın alınabilecek. Bu fiyatlar ABD için söz konusu rakamlar.

Polar A300’ün Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor. CES 2015’te çok sayıda yeni akıllı saatle karşılaşmayı umuyoruz. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI